NAŠE SLUŽBY

ZÁBAVNÉ SEZNAMOVACÍ VEČERY Z OKA DO OKA

Chceš se příjemně pobavit, poznat nové lidi, kamaráda, najít životní lásku? Oko nám dává nahlédnout do našeho vnitřního světa, je oknem do našich duší. Hledáš přátelský, netrapný a zábavný prostor? Tak se přijď pobavit a seznámit k nám z oka do oka VEČER V TÝDNU. Zaregistruj se, prosím, a následně si zarezervuj místo na večeru z oka do oka.

ZÁBAVNÉ SEZNAMOVACÍ ODPOLEDNE Z OKA DO OKA

Máš čas jen o víkendu, přes týden máš plný kalendář, nebo potřebuješ nejprve vyřešit hlídání svých dětí a příbuzní nebo kamarádi mají čas jen o víkendu, a ty se chceš přijít pobavit a poznat nové lidi, kteří se chtějí se seznámit, zasmát a volně dýchat v SOBOTU ODPOLEDNE, tak máš příležitost. Zaregistruj se, prosím, a následně si zarezervuj místo na odpoledni z oka do oka.SEZNAMOVACÍ VÝLET, SEZNAMOVACÍ VÍKEND, POBYT U MOŘE

Realizujeme aktivity v přírodě mimo ruch města. Jde o jednodenní výlety v Čechách a na Moravě, o seznamovací víkendy, příp. vícedenní pobyt v zahraničí. Sleduj kalendář akcí, zvol si, prosím, v registračním formuláři možnost seznamovací aktivity a dostaneš od nás informaci o vyhlášené akci jako první.

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Potřebuješ individuálně poradit, jak se seznámit? Jak na sebe? Chceš zapracovat na svém osobním růstu? Změň to hned teď. Nejsi na to sám, pomůžeme Ti a vše zvládneme. Ozvi se nám, prosím, na email info@agenturaoko.cz, my se ti ozveme a domluvíme detaily.


POZNÁMKA

Všechny zábavné akce se konají v českém jazyce, pokud se domluvíš alespoň částečně česky, jsi u nás vítán.
Věkové kategorie pro seznamovací akce, večery nebo odpoledne, u nás v oKu nestanovujeme, kromě hranice 18+. Přátelství a láska neznají hranice 😉


Seznamování z oka do oka.
Tváří v tvář blízkosti.
info@agenturaoko.cz
X