Všem ženám a mužům, pardón, všem mým novým přátelům, kteří přišli v pátek se bavit a seznamovat na párty z oka do oka, velký dík. Valentýnská z oka do oka se vydařila, byla pohodová a přátelská, “dozvěděli” jsme se na vlastní uši, kdo je Simona Katzer, co to znamená “cybersecurity” a jak si na ni zajít při seznamování. Slovenský a český humor byl slyšet díky moderátorům: Karolovi Suchánkovi a Andree Formánkové.

Díky moc, s mrknutím, tvé oKo??️

Děkujeme moc dvěma ženám za hodnocení zábavné akce:

J.K. “Moc děkuju sama sobě za to, že jsem překonala svůj stud a šla jsem. Zasmála jsem se, zatancovala jsem si, jak už dlouho ne. Bylo to moc fajn připravené a hlavní je, že to bylo úplně přirozené a že jsem poznala nové kamarády. Doporučuji všem, na nic nečekejte a vyražte na večírek s Okem.”

J.N. “Díky moc za večer, byl parádní, přišlo mi super, že jsem se na konci s ostatními loučila jako s lidmi/kamarády a ne jako s cizími účastníky seznamovacího večera. Tím chci říct, že se mi formát líbil, že ve srovnání s jinými akcemi, co jsem se tu a tam vyskytla je tohle moc prima. Doporučovat určitě budu.?”

Fotky jsou k nahlédnutí zde.