Dobré ráno všem! Moc rádi se s vámi podělím o příběh našeho klienta, který byl na našich seznamovacích akcích z oka do oka. “Po delší době seznamovací aktivity jsem se rozhodl zúčastnit se akce seznamky z oka do oka. Už jsem se s „Okem“ zúčastnil pár akcí v minulosti. I když to nepřineslo „žádné ovoce“ v podobě potenciální partnerky, vždycky to byl příjemný večer ve společnosti fajn lidí. Akce tentokrát připadla na neděli 2. prosince a oproti předchozím seznamovacím akcím „oka“ se konala venku. Pravda počasí nebylo zrovna ideální, nedávno napadlý sníh začal tát a pomalu se přeměňoval na typickou „pražskou“ břečku. Myslím, že do toho i trochu mrholilo (ale tím si nejsem jist) a bylo i pár stupňů nad nulou. Takže prostě „ideální“ počasí na procházku Prahou. Sraz byl na výstavišti u Křižíkovy fontány. Po menším naháněni se sešla skupinka lidí, někteří z nich vyzbrojení svačinou, placatkou s alkoholem nebo termoskou s teplým čajem. I já jsem jako správný turista byl vyzbrojen termoskou s čajem a placatkou s domácí meruňkovicí od mých moravských kamarádů.
Ještě jsme čekaly na jednu „opozdilkyni“ a tu se náhle objevila.
Po schodech scházela mladá žena v sukni, slušivém kabátě a baretu. Na první pohled originál. Připojila se ke skupince, představili jsme se, jmenovala se Eliška. Proběhlo ještě jedno občerstvovací „kolečko“ a vyrazili jsme na procházku Stromovkou. Většinu cesty jsme šli spolu a povídali si.
Zanedlouho jsme došli do sympatické kavárny na okraji Stromovky, která byla velká tak akorát, aby se tam naše skupinka vešla. Kavárně dominoval postarší kavárník, který vypadal, že ho hosté dožadující se nápojů a zákusků lehce obtěžují. Tím jsme se, ale nenechali odradit, na to jsme koneckonců z Čech zvyklí.
Dali jsme si něco teplého k pití a každý jiný zákusek a pak je navzájem porovnávali.
No a pak jsme si vyměnili čísla a od té doby jsme spolu.
Díky Andreo(díky Oko) že jsi mi do cesty přivedla Elišku.”
Díky moc za příběh a přejeme hodně štěstí! Vše je o náhodě, pojď jí jednoduše naproti.;-) tvoje oKo