Milá nezadaná ženo, milý nezadaný muži, vážím si tvé odvahy, kterou musíš mobilizovat, abys ze sebe setřásl/a svůj smutek z rozchodu, někdy hořkost a zklamání z toho, proč se to stalo zrovna tobě. A vyrážíš s hlavou vzhůru do světa a jdeš s otevřeným srdcem a s důvěrou vstříc novému přátelství nebo lásce.

Není nad přirozenost a jednoduchost ve všem, co se v našem životě děje. Když však vyčerpáš své přirozené “zdroje” vhodných protějšků z okruhů přátel a známých, spolužáků ze školy a třeba kolegů z práce, pak Tě srdečně zveme na zábavu pro nezadané z oka do oka. Celý koncept akce je udělán tak, aby byl co nejvíce přirozený a spontánní. Podívej se na veselé a uvolněné lidi ze sobotní zábavné akce z oka do oka. Lidé se smáli od srdce. Našli nové přátele a “došlo” i na lásku magyargenerikus.com.

Video je zde.

Děkuji moc Karolíně Kočí za srdíčkový a profesionální přístup při tvorbě video spotu.

Moc Tě chci poprosit o sdílení webové stránky Agentury oKo tvým přátelům a známým. Čím více lidí se o seznamovacích akcích dozví, tím bude pestřejší a přirozenější výběr protějšků na akcích a hlavně bude dále existovat možnost zábavného seznamování naživo a na pohodu.Díky moc, s mrknutím, tvé oKo??️