“Jelikož seznamovat se po třicítce je trochu jiné než ve dvaceti, uvítal jsem možnost seznamovat se tzv. z oka do oka. Akce byla velice příjemná, program vyvážený, vše probíhalo nenuceně a přirozeně, není tam anonymita jako u internetové seznamky a též není nutné nikam spěchat, jako u speed datingu. Rozhodně doporučuji.” Díky moc Š.D. za hodnocení seznamovací párty oKa.

Díky za fajn večer všem ženám i mužům, co měli odvahu a chuť se bavit, smát a poznávat nové přátele naživo z oka do oka na březnové párty.❤

Díky za pohodovou moderátořinu Jirkovi Charvátovi a Andree Formánkové. Ctiborovi Babickému velké díky za rady “jak na foto portrét” a za srdíčkové focení párty oKa. Za zpěv a hru na kytaru a skvělý kontakt s lidmi na párty díky Tomášovi Vorlovi.
Zaujalo tě hodnocení účastníka párty, nebo jen prostě uvažuješ o tom, že je potřeba něco podniknout a vyrazit ven, pobavit se, poznat nové přátele? Přirozeně a nezávazně. Tak přijď příště i ty! V pátek 20. 4. 2018, Praha 1. Objednat místo si můžeš na webu oKa zde.
Těším se na tebe, tvé oKo??

Další fotky z březnové párty budou na webu oKa “cobydup”. 🙂